Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 LATBOY testē PB

Go down 
+4
R.Kirils
LATBOY
Tuzix
karlis_kavacis
8 posters
AuthorMessage
karlis_kavacis
Admin
karlis_kavacis



LATBOY testē PB Empty
PostSubject: LATBOY testē PB   LATBOY testē PB Icon_minitimeFri May 15, 2009 10:24 pm

LATBOY testē PB Pb000017
Back to top Go down
Tuzix
=LV=
=LV=




LATBOY testē PB Empty
PostSubject: Re: LATBOY testē PB   LATBOY testē PB Icon_minitimeFri May 15, 2009 10:49 pm

karlis_kavacis wrote:
LATBOY testē PB Pb000017

Tā vīņs laikam katru dienu testē Very Happy tāpat kā reinis Very Happy
Back to top Go down
LATBOY
=LV=
=LV=
LATBOY



LATBOY testē PB Empty
PostSubject: Re: LATBOY testē PB   LATBOY testē PB Icon_minitimeFri May 15, 2009 11:24 pm

Es esu izbijis chiiters! un es gribeeju parbaudiit vai var uznjemt SS! taka jakaads chiitos karlim tik vajadzees uznjemt SS un BANS!!!
Back to top Go down
R.Kirils
=LV=
=LV=
R.Kirils



LATBOY testē PB Empty
PostSubject: Re: LATBOY testē PB   LATBOY testē PB Icon_minitimeFri May 15, 2009 11:39 pm

Man ir tada ideja, ieteikums... vobšem, uzlikt kad pb uzņem SS pats randomā un saitā viņus var redzēt visi apmeklētāji, tāda sistema bija/ir russian reality serverī + butu interesanti vinus citiem aplūkot arī : )
Back to top Go down
Tuzix
=LV=
=LV=




LATBOY testē PB Empty
PostSubject: Re: LATBOY testē PB   LATBOY testē PB Icon_minitimeSat May 16, 2009 9:28 am

R.Kirils wrote:
Man ir tada ideja, ieteikums... vobšem, uzlikt kad pb uzņem SS pats randomā un saitā viņus var redzēt visi apmeklētāji, tāda sistema bija/ir russian reality serverī + butu interesanti vinus citiem aplūkot arī : )

Nu šitam 100% piekrītu!! atceros parastajā bf2 dažos saitos arī bija šitādas lietas! un tad domāju neviens neko nedirstu par viltošanu un neviens nevienu nepiesegtu Smile tākā ja šādu sistēmu ieviesīs tad latboyam būs jābeidz testēt Very Happy
Back to top Go down
Blekis-LV

Blekis-LV



LATBOY testē PB Empty
PostSubject: Re: LATBOY testē PB   LATBOY testē PB Icon_minitimeSun May 17, 2009 11:24 pm

LATBOY wrote:
Es esu izbijis chiiters! un es gribeeju parbaudiit vai var uznjemt SS! taka jakaads chiitos karlim tik vajadzees uznjemt SS un BANS!!!

izbijis chiiters - tu esi totaals l**s!!!!!! nez kapeec (izbijis chiiters) meklee chiitus!!!?? ko??? atbilde - taadi izbijushi chiiteri nav!!! ir tikai chiiteri un nechiiteri!!!! tak shto siikaa k**e chiiter beidz gudri d***t!!!
Back to top Go down
karlis_kavacis
Admin
karlis_kavacis



LATBOY testē PB Empty
PostSubject: Re: LATBOY testē PB   LATBOY testē PB Icon_minitimeSun May 17, 2009 11:39 pm

Tagad es atkārtošu to pašu kas jau teiks sākotnējos komentāros - šis bija saskaņots pasākums kura laikā tika pierādīts, ka sv_pb_autoss 1 eksistē, darbojas un uzņemtie skrīnšoti nav viltoti
Back to top Go down
LATBOY
=LV=
=LV=
LATBOY



LATBOY testē PB Empty
PostSubject: Re: LATBOY testē PB   LATBOY testē PB Icon_minitimeMon May 18, 2009 6:46 am

Blekis-LV wrote:
LATBOY wrote:
Es esu izbijis chiiters! un es gribeeju parbaudiit vai var uznjemt SS! taka jakaads chiitos karlim tik vajadzees uznjemt SS un BANS!!!

izbijis chiiters - tu esi totaals l**s!!!!!! nez kapeec (izbijis chiiters) meklee chiitus!!!?? ko??? atbilde - taadi izbijushi chiiteri nav!!! ir tikai chiiteri un nechiiteri!!!! tak shto siikaa k**e chiiter beidz gudri d***t!!!

Kaa jums chiteriem besi ka nevarat paspeeleet tiiri, bez chiitiem!!! lol! Ja shitas buutu parastais Bf2 tad jaa es lietotu chiitus, bet taka te nav taadi ranki, unlocks un statistika, nesaskatu jeegu!!!
Back to top Go down
karlis_kavacis
Admin
karlis_kavacis



LATBOY testē PB Empty
PostSubject: Re: LATBOY testē PB   LATBOY testē PB Icon_minitimeMon May 18, 2009 11:36 am

tad tu droši vien kopā ar Bleķi šobrīd sēdētu
Back to top Go down
Haralds





LATBOY testē PB Empty
PostSubject: Re: LATBOY testē PB   LATBOY testē PB Icon_minitimeMon May 18, 2009 12:07 pm

karlis_kavacis wrote:
tad tu droši vien kopā ar Bleķi šobrīd sēdētu

+1
Back to top Go down
Homerjsimpson
Admin
Homerjsimpson



LATBOY testē PB Empty
PostSubject: Re: LATBOY testē PB   LATBOY testē PB Icon_minitimeMon May 18, 2009 12:43 pm

Haralds wrote:
karlis_kavacis wrote:
tad tu droši vien kopā ar Bleķi šobrīd sēdētu

+1

Plus vēlviens...
Back to top Go down
king_arthur(lv)
=LV=
=LV=
king_arthur(lv)



LATBOY testē PB Empty
PostSubject: Re: LATBOY testē PB   LATBOY testē PB Icon_minitimeMon May 18, 2009 8:11 pm

-1 piekritu brachkam
Back to top Go down
Sponsored content





LATBOY testē PB Empty
PostSubject: Re: LATBOY testē PB   LATBOY testē PB Icon_minitime

Back to top Go down
 
LATBOY testē PB
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Par bildēm! (req. Latboy)
» Latboy piedzivojumi!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Public :: Galerija / Gallery-
Jump to: