Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 veejakuce2 [LAT]

Go down 
+2
darkly24
karlis_kavacis
6 posters
AuthorMessage
karlis_kavacis
Admin
karlis_kavacis



veejakuce2         [LAT] Empty
PostSubject: veejakuce2 [LAT]   veejakuce2         [LAT] Icon_minitimeSun May 17, 2009 7:38 pm

ieprasītājs: karlis_kavacis
Niks: veejakuce2
Tags: <nav>
Iemesls: Wallhacks
Komentāri: PunkBuster Screenshot pārbaude nav izieta
Čata logs: <nav>
Fotogrāfija:

---banots---
veejakuce2         [LAT] Pb000018
Status: izraidīts no servera
Back to top Go down
darkly24
=LV=
=LV=
darkly24



veejakuce2         [LAT] Empty
PostSubject: Re: veejakuce2 [LAT]   veejakuce2         [LAT] Icon_minitimeSun May 17, 2009 10:12 pm

Šitas tips man jau no paša sākuma likās aizdomīgs, tas viņa niks visu jau par viņu izsaka! Vispār varbūt vajag arī izveidot noteikumus, kur būtu noteikts ka tādus rupjus nikus nedrīkst lietot a to iedomājies sēdi pie datora un sauc kaut kādu kuci, a apkārtējie uz tevi skatās un brīnās Shocked .... Very Happy stulbi sanāk!
Ja vēl kāds būs jauniņais kurš nāks spēlēt serverī ar līdzīgiem rupjiem nikiem kā tiem PadirsVeel vai veejakuce, vajag brīdināt par to lai maina nicku vai arī tiks izkikoti! scratch
Back to top Go down
Blekis-LV

Blekis-LV



veejakuce2         [LAT] Empty
PostSubject: Re: veejakuce2 [LAT]   veejakuce2         [LAT] Icon_minitimeSun May 17, 2009 11:15 pm

darkly24 wrote:
Šitas tips man jau no paša sākuma likās aizdomīgs, tas viņa niks visu jau par viņu izsaka! Vispār varbūt vajag arī izveidot noteikumus, kur būtu noteikts ka tādus rupjus nikus nedrīkst lietot a to iedomājies sēdi pie datora un sauc kaut kādu kuci, a apkārtējie uz tevi skatās un brīnās Shocked .... Very Happy stulbi sanāk!
Ja vēl kāds būs jauniņais kurš nāks spēlēt serverī ar līdzīgiem rupjiem nikiem kā tiem PadirsVeel vai veejakuce, vajag brīdināt par to lai maina nicku vai arī tiks izkikoti! scratch

nu tas ir stuulbaakais priekshlikums kaadu esmu dzirdeejis!!! varbuut darkly kaadaa valodaa noziimee zirga jaaklis! bet tas nu ta.. manas domas nevienu neintresee..hehe lol!

p.s. tu man atgaadini 1 dzeku, kas katru dienu luudz dievu!! nedriikst rupji runaat.. looooool.. kas pa nuugji.. hehe
Back to top Go down
=Nr1=mauza=

=Nr1=mauza=



veejakuce2         [LAT] Empty
PostSubject: Re: veejakuce2 [LAT]   veejakuce2         [LAT] Icon_minitimeMon May 18, 2009 10:50 am

Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Haralds





veejakuce2         [LAT] Empty
PostSubject: Re: veejakuce2 [LAT]   veejakuce2         [LAT] Icon_minitimeMon May 18, 2009 12:05 pm

Blekis-LV wrote:
darkly24 wrote:
Šitas tips man jau no paša sākuma likās aizdomīgs, tas viņa niks visu jau par viņu izsaka! Vispār varbūt vajag arī izveidot noteikumus, kur būtu noteikts ka tādus rupjus nikus nedrīkst lietot a to iedomājies sēdi pie datora un sauc kaut kādu kuci, a apkārtējie uz tevi skatās un brīnās Shocked .... Very Happy stulbi sanāk!
Ja vēl kāds būs jauniņais kurš nāks spēlēt serverī ar līdzīgiem rupjiem nikiem kā tiem PadirsVeel vai veejakuce, vajag brīdināt par to lai maina nicku vai arī tiks izkikoti! scratch

nu tas ir stuulbaakais priekshlikums kaadu esmu dzirdeejis!!! varbuut darkly kaadaa valodaa noziimee zirga jaaklis! bet tas nu ta.. manas domas nevienu neintresee..hehe lol!

p.s. tu man atgaadini 1 dzeku, kas katru dienu luudz dievu!! nedriikst rupji runaat.. looooool.. kas pa nuugji.. hehe


A kāds sakars tura ar dievu un tā lūgšanu!!?? Izskatās ka tev kā bērnam - ļoļiks atņemts un tagat citu neko nevar izdarīt, ka tikai bumbiņas padirst!!!! Padzer nomierinošu tēju un atslābsti, čīteri ''dzīvo'' offlainā....
Back to top Go down
LATBOY
=LV=
=LV=
LATBOY



veejakuce2         [LAT] Empty
PostSubject: Re: veejakuce2 [LAT]   veejakuce2         [LAT] Icon_minitimeMon May 18, 2009 7:19 pm

Nesaprotu, kapec Bundža nav izbanots no foruma???
Back to top Go down
darkly24
=LV=
=LV=
darkly24



veejakuce2         [LAT] Empty
PostSubject: Re: veejakuce2 [LAT]   veejakuce2         [LAT] Icon_minitimeTue May 19, 2009 5:13 pm

Nu par tevi Bleki jau lielāks nūģis neesmu! Tiešām kāds tur sakars ar Dievu, es pat varētu teik ateists esmu, bet man vēl ir palikusies morāle, taisnīgums atšķirībā no tevis Bleķi un tiem pārējiem vaarnoobiem, PadirsVeel un veejakucēm - čītriem! Nekas jūs neesat un mēģinat netīrā veidā padarīt sevi par kaut ko citu acīs chitojot...bet beigās tā patās jums nākas apdirsties!
Bleķi tev tiešām laikam personības dubultošanās, tad kad tu spēlēji ar nicku "Reinis" likās ka tāds sakarīgāks esi!
Back to top Go down
Sponsored content





veejakuce2         [LAT] Empty
PostSubject: Re: veejakuce2 [LAT]   veejakuce2         [LAT] Icon_minitime

Back to top Go down
 
veejakuce2 [LAT]
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Public :: Ban Requests-
Jump to: