Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 =LV= Blekis-LV [LAT] <banots>

Go down 
+4
Barts
Blekis-LV
darkly24
karlis_kavacis
8 posters
AuthorMessage
karlis_kavacis
Admin
karlis_kavacis



=LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Empty
PostSubject: =LV= Blekis-LV [LAT] <banots>   =LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Icon_minitimeFri May 15, 2009 8:19 pm

Pieprasītājs: karlis_kavacis
Niks: Blekis-LV
Tags: =LV=
Iemesls: Wallhacks
Komentāri: PunkBuster skrīnšotu pārbaude visu parāda
Čata logs: <nav>
Fotogrāfija:

[1]---brīdināts---
=LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Pb000013

[2]---banots---
=LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Pb000014
Status: izraidīts no servera


Last edited by karlis_kavacis on Sun May 17, 2009 2:54 am; edited 3 times in total
Back to top Go down
darkly24
=LV=
=LV=
darkly24



=LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Empty
PostSubject: Re: =LV= Blekis-LV [LAT] <banots>   =LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Icon_minitimeFri May 15, 2009 8:34 pm

Tad tomēr...esmu vīlies!
Back to top Go down
Blekis-LV

Blekis-LV



=LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Empty
PostSubject: Re: =LV= Blekis-LV [LAT] <banots>   =LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Icon_minitimeFri May 15, 2009 8:37 pm

labi saziimeets!!! cheers
Back to top Go down
Barts
Moderātors Lv
Moderātors Lv
Barts



=LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Empty
PostSubject: Re: =LV= Blekis-LV [LAT] <banots>   =LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Icon_minitimeFri May 15, 2009 8:37 pm

WTF ???
Back to top Go down
gatis112





=LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Empty
PostSubject: Re: =LV= Blekis-LV [LAT] <banots>   =LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Icon_minitimeFri May 15, 2009 8:39 pm

Blekis-LV wrote:
labi saziimeets!!! cheers

Pieradits, un tas vel d*** kko !
Back to top Go down
karlis_kavacis
Admin
karlis_kavacis



=LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Empty
PostSubject: Re: =LV= Blekis-LV [LAT] <banots>   =LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Icon_minitimeFri May 15, 2009 8:39 pm

Barts wrote:
WTF ???

tie četrstūrīši apzīmē cilvēkus ... tādā veidā viņš redz visus cauri sienām
Back to top Go down
Barts
Moderātors Lv
Moderātors Lv
Barts



=LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Empty
PostSubject: Re: =LV= Blekis-LV [LAT] <banots>   =LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Icon_minitimeFri May 15, 2009 8:40 pm

Wtf pasties uz 1 bildes augšu var redzēt ka peinta taisīts
Back to top Go down
karlis_kavacis
Admin
karlis_kavacis



=LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Empty
PostSubject: Re: =LV= Blekis-LV [LAT] <banots>   =LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Icon_minitimeFri May 15, 2009 8:41 pm

[quote=\"Barts\"]Wtf pasties uz 1 bildes augšu var redzēt ka peinta taisīts[/quote]


man tev visu galeriju uploadot?
man 100 dažādi skrīnšoti ir

... papēti kā darbojas wallhack un papēti mūsu visiem labi zināmā PadirsVeel video


+visi publiskotie skrīnšoti ir 100% oriģināli un nemodificēti


Last edited by karlis_kavacis on Fri May 15, 2009 8:43 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Barts
Moderātors Lv
Moderātors Lv
Barts



=LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Empty
PostSubject: Re: =LV= Blekis-LV [LAT] <banots>   =LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Icon_minitimeFri May 15, 2009 8:42 pm

=LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Pb000010

nafig tad 2 bildei viss ok bet 1 šitāds ģļuks
Back to top Go down
karlis_kavacis
Admin
karlis_kavacis



=LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Empty
PostSubject: Re: =LV= Blekis-LV [LAT] <banots>   =LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Icon_minitimeFri May 15, 2009 8:43 pm

Barts wrote:
=LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Pb000010

nafig tad 2 bildei viss ok bet 1 šitāds ģļuks

tas tādēļ ka tas ir PunkBuster no visiem 100 skrīniem kas man glabājas ir reāli pielietojami kādi 40
Back to top Go down
Barts
Moderātors Lv
Moderātors Lv
Barts



=LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Empty
PostSubject: Re: =LV= Blekis-LV [LAT] <banots>   =LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Icon_minitimeFri May 15, 2009 8:44 pm

OK tad bano Haraldu no Nr1 arī ārā džeks laiakm vakar spēlēja ar čītiem zināja visur kur es esmu kaut biju paslēpies mazā aliņā un neviens neredzēaj mani sēdēju tur 2 min, šis atnāk un nošauj
Back to top Go down
karlis_kavacis
Admin
karlis_kavacis



=LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Empty
PostSubject: Re: =LV= Blekis-LV [LAT] <banots>   =LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Icon_minitimeFri May 15, 2009 8:50 pm

Barts wrote:
OK tad bano Haraldu no Nr1 arī ārā džeks laiakm vakar spēlēja ar čītiem zināja visur kur es esmu kaut biju paslēpies mazā aliņā un neviens neredzēaj mani sēdēju tur 2 min, šis atnāk un nošauj

kad dabūšu 100% skaidru bildi nevis ko šādu:
=LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Pb000015

vai

=LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Pb000016


nepiesienies, ka tas nav viņš, jo man nav viņa screenshot, jo PunkBusters iestādīts lai pārraksta vecos failus un ietur failu skaitu 100 skrīnšotu daudzumā
Back to top Go down
Haralds





=LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Empty
PostSubject: Re: =LV= Blekis-LV [LAT] <banots>   =LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Icon_minitimeFri May 15, 2009 8:53 pm

Pilnu grozu Blekim ar BANANIEM un visss...... Evil or Very Mad


Last edited by Haralds on Fri May 15, 2009 9:13 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
karlis_kavacis
Admin
karlis_kavacis



=LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Empty
PostSubject: Re: =LV= Blekis-LV [LAT] <banots>   =LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Icon_minitimeFri May 15, 2009 8:57 pm

man pofig ... vienreiz jau klaji pateicu, ka čīto ... pēc 10min skatos vēlreiz ... šis to pašu dziesmu dzied


+Bart atsūti man savu Skype niku un dabūsi visu galeriju pilnībā neskartu (tāda kādu to salicis PB)
Back to top Go down
Homerjsimpson
Admin
Homerjsimpson



=LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Empty
PostSubject: Re: =LV= Blekis-LV [LAT] <banots>   =LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Icon_minitimeFri May 15, 2009 9:03 pm

Bleķi, zini ko, tā ir reāli cūciska rīcība, nožēloju, ka ar Tevi vispār komandā spēlēju, kādreiz normāli kartes kopā igrājām ,bet tagad paņem un čīto, es Tevi vēl mēģināju aizstāvēt... Sorry, vecais, visu manu cieņu esi zaudējis!
Back to top Go down
LATBOY
=LV=
=LV=
LATBOY



=LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Empty
PostSubject: Re: =LV= Blekis-LV [LAT] <banots>   =LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Icon_minitimeFri May 15, 2009 9:09 pm

A ko es jums saku, un jus man neticeejat, tas tak ir acim redzams kursh chiito un Mana sarakstaa ietilpst vel dazi!
Back to top Go down
karlis_kavacis
Admin
karlis_kavacis



=LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Empty
PostSubject: Re: =LV= Blekis-LV [LAT] <banots>   =LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Icon_minitimeFri May 15, 2009 9:15 pm

saki kuri un es pievērsīšu īpašu uzmanību
Back to top Go down
LATBOY
=LV=
=LV=
LATBOY



=LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Empty
PostSubject: Re: =LV= Blekis-LV [LAT] <banots>   =LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Icon_minitimeFri May 15, 2009 9:17 pm

Daļa ir no =Nr1=, tos varetu pavakteet!
Back to top Go down
Blekis-LV

Blekis-LV



=LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Empty
PostSubject: Re: =LV= Blekis-LV [LAT] <banots>   =LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Icon_minitimeSat May 16, 2009 12:31 am

nez kaa es paardziivoshu sho banu..f**k..tas tak bija vislabaakais serveris looooooooooooooool Sad Sad Laughing Laughing
Back to top Go down
Sponsored content





=LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Empty
PostSubject: Re: =LV= Blekis-LV [LAT] <banots>   =LV= Blekis-LV     [LAT]   <banots> Icon_minitime

Back to top Go down
 
=LV= Blekis-LV [LAT] <banots>
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» warnoob1 [Lat] <banots>

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Public :: Ban Requests-
Jump to: