Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 =LV= ReinisL84 [LAT]

Go down 
5 posters
AuthorMessage
karlis_kavacis
Admin
karlis_kavacis



=LV= ReinisL84      [LAT] Empty
PostSubject: =LV= ReinisL84 [LAT]   =LV= ReinisL84      [LAT] Icon_minitimeFri May 15, 2009 8:11 pm

Pieprasītājs: karlis_kavacis
Niks: ReinisL84
Tags: =LV=
Iemeslsn: Wallhacks
Komentāri: Pārbaudot PunkBuster screenshots es atklāju, ka starp mums ir čīteris.
Čata logs: <nav>
Fotogrāfija:
=LV= ReinisL84      [LAT] Pb000012
Status: Ban


Last edited by karlis_kavacis on Fri May 22, 2009 11:03 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
The_Champ23
=LV=
=LV=




=LV= ReinisL84      [LAT] Empty
PostSubject: Re: =LV= ReinisL84 [LAT]   =LV= ReinisL84      [LAT] Icon_minitimeFri May 15, 2009 8:29 pm

Bija jau aizdomas , bet nu chalit....
Back to top Go down
Haralds





=LV= ReinisL84      [LAT] Empty
PostSubject: Re: =LV= ReinisL84 [LAT]   =LV= ReinisL84      [LAT] Icon_minitimeFri May 15, 2009 8:49 pm

tādi nemainās, nav ko brīdināt PERM un viss...
Back to top Go down
Homerjsimpson
Admin
Homerjsimpson



=LV= ReinisL84      [LAT] Empty
PostSubject: Re: =LV= ReinisL84 [LAT]   =LV= ReinisL84      [LAT] Icon_minitimeFri May 15, 2009 9:04 pm

Nopietni,Bleķi ,esmu reāli vīlies, nožēloju,ka pazinu Tevi... Tiec izraidīts no sabiedrības...
Back to top Go down
LATBOY
=LV=
=LV=
LATBOY



=LV= ReinisL84      [LAT] Empty
PostSubject: Re: =LV= ReinisL84 [LAT]   =LV= ReinisL84      [LAT] Icon_minitimeFri May 15, 2009 9:14 pm

Harald tas uz tevi ar atiecas!! Evil or Very Mad
Back to top Go down
Haralds





=LV= ReinisL84      [LAT] Empty
PostSubject: Re: =LV= ReinisL84 [LAT]   =LV= ReinisL84      [LAT] Icon_minitimeFri May 15, 2009 9:22 pm

LATBOY wrote:
Harald tas uz tevi ar atiecas!! Evil or Very Mad

Ā čalīši uz mani uzēdušies, tapē ka brālīti apvainoju pašos sākumos (ja nemaldos) Very Happy Very Happy , skaties ka tik pats neesi iejaukts tajā čīteru brandžā!!!!!

Prieks par Kārli, par paveikto darbu, vismaz serverī spēlēs godīgi spēlmaņi.
Back to top Go down
LATBOY
=LV=
=LV=
LATBOY



=LV= ReinisL84      [LAT] Empty
PostSubject: Re: =LV= ReinisL84 [LAT]   =LV= ReinisL84      [LAT] Icon_minitimeFri May 15, 2009 9:30 pm

Haralds wrote:
LATBOY wrote:
Harald tas uz tevi ar atiecas!! Evil or Very Mad

Ā čalīši uz mani uzēdušies, tapē ka brālīti apvainoju pašos sākumos (ja nemaldos) Very Happy Very Happy , skaties ka tik pats neesi iejaukts tajā čīteru brandžā!!!!!

Prieks par Kārli, par paveikto darbu, vismaz serverī spēlēs godīgi spēlmaņi.

Nu veciit, es nesu uzeedies vnk es zinu ka tu lieto ar chiitus un paris čališi no nr1, un es atdzistos ka esu lietojis chiitus, bet nesaskatu tam jeegu! Taka Harald speelee godiigi!
Back to top Go down
Sponsored content





=LV= ReinisL84      [LAT] Empty
PostSubject: Re: =LV= ReinisL84 [LAT]   =LV= ReinisL84      [LAT] Icon_minitime

Back to top Go down
 
=LV= ReinisL84 [LAT]
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Public :: Ban Requests-
Jump to: