Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Evrikorus..

Go down 
+5
darkly24
karlis_kavacis
kirdik007
Barts
Homerjsimpson
9 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Homerjsimpson
Admin
Homerjsimpson



Evrikorus.. Empty
PostSubject: Evrikorus..   Evrikorus.. Icon_minitimeThu May 07, 2009 6:16 pm

Evrikorus (atvainojos, ja nepareizi rakstu nicku) mūs izaicina uz CW. proti, =LV= pret viņa klanu. 6 vs 6 ... 2 roundi muttrah city un 2 roundi kartē pēc viņu izvēles, tātad kopā 4 roundi.

Mums ir vajadzīgi 6 cilvēki, kas spēlēs... piesakās, uzrakstat iemeslu, kāpēc tam jābūt TEV!
Back to top Go down
Barts
Moderātors Lv
Moderātors Lv
Barts



Evrikorus.. Empty
PostSubject: Re: Evrikorus..   Evrikorus.. Icon_minitimeThu May 07, 2009 6:52 pm

Gribētu mēginat Smile
Kāpēc tieši man ? ee laikam es parasti es pēc action palieku vienīgais dzīvais.
Vell es esmu REMBO !!! lol!


EDIT: PArasti kitu ņemu MEdic


Last edited by Barts on Thu May 07, 2009 11:18 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
kirdik007
=LV=
=LV=
kirdik007



Evrikorus.. Empty
PostSubject: kirdik007   Evrikorus.. Icon_minitimeThu May 07, 2009 7:10 pm

Vareetu konkreetaak,kad ir paredzeeta sakershanaas?Es sevi atstaatu rezervistos,ja nu kaads neierodas,jo ar adatu durt
man roka nenodrebees lol!
Back to top Go down
karlis_kavacis
Admin
karlis_kavacis



Evrikorus.. Empty
PostSubject: Re: Evrikorus..   Evrikorus.. Icon_minitimeThu May 07, 2009 7:58 pm

Kidirk ... šķiet, ka vajadzēs pa fikso cept augšā tavu serveri .... man ta vēl DSL bišķi nogļukos un viss prieks vējā
Back to top Go down
darkly24
=LV=
=LV=
darkly24



Evrikorus.. Empty
PostSubject: Re: Evrikorus..   Evrikorus.. Icon_minitimeFri May 08, 2009 10:56 pm

Laikam man būtu jāpiesakās...! Varu būt vai nu pilots...vai nu....nu jūs jau paši laikam noprotat...(Padomdevējs squadleaderim taktikā) Smile
Vēl ļoti noderētu kāds kurš prot āķi mest! Smile

Visi kas piesakās uz CW lūdzu norunājam kurā dienā mēs varētu noorganizēt šīs sacīkstes,es domāju dienu kad visiem būs brīvs laiks!
Man ir brīvs laiks 14.05.09 vai 15.05.09.


Last edited by karlis_kavacis on Sat May 09, 2009 1:04 am; edited 1 time in total (Reason for editing : pietrūka burtiņš vārdā lūdzu ... bija "lūdu")
Back to top Go down
karlis_kavacis
Admin
karlis_kavacis



Evrikorus.. Empty
PostSubject: Re: Evrikorus..   Evrikorus.. Icon_minitimeSat May 09, 2009 1:06 am

Piesakos vai nu uz Huey pilota vietu, vai arī uz Āķa metēja lomu
Back to top Go down
Tuzix
=LV=
=LV=




Evrikorus.. Empty
PostSubject: Re: Evrikorus..   Evrikorus.. Icon_minitimeSat May 09, 2009 10:18 am

nu es laikam piesakos uz rezervistu! jo zinu ka neesmu nekāds pro bet klausu sqadlīderim un man patīk spēlēt ar parsto kitu! šauju diezgan labi parasti killi iet ar plus zīmi! aa un spēlēju ar jums jau diezgan sen! TĀKĀ IZLEMIET! A un ja savāksimies daudz tad es domāju labākajiem jāspēlē !
Back to top Go down
R.Kirils
=LV=
=LV=
R.Kirils



Evrikorus.. Empty
PostSubject: Re: Evrikorus..   Evrikorus.. Icon_minitimeSat May 09, 2009 11:11 am

Protams es arī vēlētos piedalīties šajā pasākumā Twisted Evil
Back to top Go down
karlis_kavacis
Admin
karlis_kavacis



Evrikorus.. Empty
PostSubject: Re: Evrikorus..   Evrikorus.. Icon_minitimeSat May 09, 2009 5:06 pm

Man ir ideja ... nekādas pieteikšanās... vnk visi spēlē ... tā jau esam tik kādi 10 ... un pat ja tev ne visai padodas šaut, tad vismaz FB racēji vai mediķi mums noderēs


My bad .... norunāts bija 6 cilvēki
Back to top Go down
Tuzix
=LV=
=LV=




Evrikorus.. Empty
PostSubject: Re: Evrikorus..   Evrikorus.. Icon_minitimeSun May 10, 2009 10:26 am

NU vajadzētu nosaukt tās personas kas spēlēs lai zin trenēties! utt. jo tagat sanāk tikai tukša runāšana vien! a nu jā vēl nav izvēlētas tad vajadzētu kautkādā balsošanā vai kautkā tā izvēlēties!
Back to top Go down
karlis_kavacis
Admin
karlis_kavacis



Evrikorus.. Empty
PostSubject: Re: Evrikorus..   Evrikorus.. Icon_minitimeSun May 10, 2009 11:30 am

Tuxikam Tuzixam taisnība ... šodien divos runājam, bet līdz tam lūk pagaidu saraksts(neapstiprināts):


Squad 1:
Squad Leader - Homerjsimpson
Barts
darkly24
karlis_kavacis
R.Kirils

Rezerve:
kirdik007
Tuzix


Last edited by karlis_kavacis on Sun May 10, 2009 1:57 pm; edited 2 times in total (Reason for editing : ups ... steigā rakstīju, sorry Tuzix)
Back to top Go down
Tuzix
=LV=
=LV=




Evrikorus.. Empty
PostSubject: Re: Evrikorus..   Evrikorus.. Icon_minitimeSun May 10, 2009 11:39 am

karlis_kavacis wrote:
Tuxikam
labāk rakstii tuzikam sādos brīžos Very Happy

Sory pa offtopic!
Back to top Go down
darkly24
=LV=
=LV=
darkly24



Evrikorus.. Empty
PostSubject: Re: Evrikorus..   Evrikorus.. Icon_minitimeSun May 10, 2009 4:46 pm

Nu tad vajag jau izlemt kurš no rezervistiem spēlēs, jo pagaidām squadā sanāk 5 spēlētāji! Ja zināms ka mēs spēlēsim Muttrah city 2 mapē tad vajadzētu plānu izkalt kur, ko un kā darīsim! Es prasiju Kārlim vai nevar izveidot forumā kādu atsevišķu sadaļu kurā varētu ieiet teiksim tikai =LV= grupas biedri un tur varētu apspriest kaujas plānus un taktiku, tā lai citi nezin mūsu plānus piem kāds no klana pret kuru mēs spēlēsim! Pagaidām Kārlis man nav atbildējis vai ko tādu ir iespējams uztaisīt!
Back to top Go down
karlis_kavacis
Admin
karlis_kavacis



Evrikorus.. Empty
PostSubject: Re: Evrikorus..   Evrikorus.. Icon_minitimeSun May 10, 2009 4:59 pm

Es tev atbildēju un bija pat uztaisīts tur tik viens vai divi cilvēki parādījās, tāpēc sadaļu izdzēsu


nē kļūdījos ... neatbildēju


Last edited by karlis_kavacis on Sun May 10, 2009 5:00 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Barts
Moderātors Lv
Moderātors Lv
Barts



Evrikorus.. Empty
PostSubject: Re: Evrikorus..   Evrikorus.. Icon_minitimeSun May 10, 2009 5:00 pm

Wtf nevajadzeja izdzest to sadaļ vnk visi nevar atķerties no hokeja dzeršanas Very Happy
Back to top Go down
darkly24
=LV=
=LV=
darkly24



Evrikorus.. Empty
PostSubject: Re: Evrikorus..   Evrikorus.. Icon_minitimeSun May 10, 2009 5:10 pm

Nu vecīt es strādāju, nebija laika tur ieiet, es butu licis prieksha kadas idejas kad butu laiks brīvs! Tiešām kāpēc tu jau izdzēsi?
Back to top Go down
karlis_kavacis
Admin
karlis_kavacis



Evrikorus.. Empty
PostSubject: Re: Evrikorus..   Evrikorus.. Icon_minitimeSun May 10, 2009 6:13 pm

sadaļa ir atpakaļ
Back to top Go down
The_Champ23
=LV=
=LV=




Evrikorus.. Empty
PostSubject: Re: Evrikorus..   Evrikorus.. Icon_minitimeSun May 10, 2009 9:53 pm

Piesakos rezervistos!
Back to top Go down
karlis_kavacis
Admin
karlis_kavacis



Evrikorus.. Empty
PostSubject: Re: Evrikorus..   Evrikorus.. Icon_minitimeMon May 11, 2009 12:12 am

Ok ... updeits sarakstam ... vēl joprojām NAV galējais variants, bet vairāk kā atspēriena punkts


Squad 1:
Squad Leader - Homerjsimpson

Squad 2:
Squad Leader - darkly24
karlis_kavacis

Unknown: (sorry, bet es piemirsu kurš kur)
R.Kirils
Barts

Rezerve:
kirdik007
Tuzix
The_Champ23
Back to top Go down
Barts
Moderātors Lv
Moderātors Lv
Barts



Evrikorus.. Empty
PostSubject: Re: Evrikorus..   Evrikorus.. Icon_minitimeMon May 11, 2009 10:23 am

Squad 1:
Squad Leader - Homerjsimpson
Medic - Barts

Es jau ar Homeru kā Tēvs ar dēlu Very Happy
Back to top Go down
darkly24
=LV=
=LV=
darkly24



Evrikorus.. Empty
PostSubject: Re: Evrikorus..   Evrikorus.. Icon_minitimeMon May 11, 2009 11:00 am

Vo vo...vajadzēja vēl tik Mārdžu vai Lizu pirmajā squadā un ģimenes uzņēmums gatavs! Very Happy
Back to top Go down
ikaplers





Evrikorus.. Empty
PostSubject: Re: Evrikorus..   Evrikorus.. Icon_minitimeMon May 11, 2009 11:36 am

darkly - tas Tev labi sanāca par to ģimenīti! Laughing
Back to top Go down
Homerjsimpson
Admin
Homerjsimpson



Evrikorus.. Empty
PostSubject: Re: Evrikorus..   Evrikorus.. Icon_minitimeMon May 11, 2009 2:42 pm

ikaplers wrote:
darkly - tas Tev labi sanāca par to ģimenīti! Laughing

man Vēl ir TUZIX!
Back to top Go down
karlis_kavacis
Admin
karlis_kavacis



Evrikorus.. Empty
PostSubject: Re: Evrikorus..   Evrikorus.. Icon_minitimeMon May 11, 2009 3:58 pm

Ok, vēl viens updeits sarakstam ... vēl joprojām NAV galējais variants


Squad 1:
Squad Leader - Homerjsimpson
Barts
Tuzix

Squad 2:
Squad Leader - darkly24
R.Kirils
karlis_kavacis

Rezerve:
kirdik007
The_Champ23
Back to top Go down
darkly24
=LV=
=LV=
darkly24



Evrikorus.. Empty
PostSubject: Re: Evrikorus..   Evrikorus.. Icon_minitimeMon May 11, 2009 4:06 pm

Nu tad vai kāds no rezervistiem varētu pieteikties pamatsastāvā, jo mums pagaidā sanāk 5 cilvēki! Kurš var un vēlas lūdzu piesakieties, nevajag kautrēties! Mēs jau nekādā pasaules mēroga turnīrā nepiedalamies, vienkārši prieka pēc sacīkstes nelielas uztaisīsim! Rolling Eyes
Back to top Go down
Sponsored content





Evrikorus.. Empty
PostSubject: Re: Evrikorus..   Evrikorus.. Icon_minitime

Back to top Go down
 
Evrikorus..
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Public :: CW Requests-
Jump to: